Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітання голови РДА з Днем Хрещення Київської Руси-України
Привітання голови РДА з Днем Хрещення Київської Руси-України

Поділитися новиною:

Привітання голови РДА з Днем Хрещення Київської Руси-України

Шановні жителі Білогірського району! Сердечно вітаю усіх Вас з Днем хрещення Київської Руси-України, який ми відзначаємо у ці літні дні.

Це свято ми відзначаємо у день Святого князя Володимира – одного із засновників і покровителів нашої державності. Це символічне свято є днем нашої вищої, духовної єдності – єдності національної. Прийняття християнства як державної релігії було доленосним історичним актом, який вивів Київську Русь на новий цивілізаційний рівень, визначив її місце у колі християнських держав, дав могутній поштовх для розвитку нової якості та змісту культури, політичних і громадських інститутів.

Наша духовна культура завжди демонструвала і продовжує демонструвати сьогодні толерантне ставлення до інших культур і релігій, ініціювала й ініціює вагомий, взаємозбагачувальний, безперервний культурний діалог зі світом.

Тож бажаю всім Вам щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я та довголіття! Нехай небо над нашою сонячною Білогірщиною завжди буде мирним, а в державі запанують мир, єдність та взаємопорозуміння!

 

Р. МУЛЯР,

голова райдержадміністрації

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1661 | Переглядів: 71Дата публікації: 08:20 28.07.2017