Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В музеї до Дня Хрещення Київської Руси-України відкрили виставку ікон.
В музеї до Дня Хрещення Київської Руси-України відкрили виставку ікон.

Поділитися новиною:

В музеї до Дня Хрещення Київської Руси-України відкрили виставку ікон.

Сьогодні в районному історико-краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки ікон.

Виставка присвячена дню Хрещення Київської Русі. На захід були запрошені представники установ та організацій, а також настоятель православного храму смт. Білогір'я отець Олексій.

Захід розпочався зі вступного слова директора музею. Іван Кадук розповів про історичні передумови хрещення та про історичний розвиток іконопису. Отець Олексій в свою чергу розповів про ікону з духовної точки зору.

До слова також була запрошена методист районного будинку культури Марія Назарова, спільно з якою була організована виставка. Вона розповіла про майстрів вишивання ікон, які є в нашому районі.

На виставці представлені ікони зібрані з різних куточків Рівненської, Хмельницької та Тернопільської областей.. Тут можна побачити і традиційні, і вишиті бісером та хрестиком а також унікальну ікону з бурштину, подаровану музею гостем із Рівненщини.

По завершенні усі бажаючі мали змогу переглянути виставку.

Альбом: В музеї до Дня Хрещення Київської Руси-України відкрили виставку ікон. Альбом: В музеї до Дня Хрещення Київської Руси-України відкрили виставку ікон. Альбом: В музеї до Дня Хрещення Київської Руси-України відкрили виставку ікон. Альбом: В музеї до Дня Хрещення Київської Руси-України відкрили виставку ікон.
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1654 | Переглядів: 90Дата публікації: 15:42 27.07.2017