Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Набирають обертів жнива
Набирають обертів жнива

Поділитися новиною:

Набирають обертів жнива

Аграрії району розпочали збирання ранніх зернових та зернобобових культур та озимого ріпаку. 17 липня розпочали жнива збором озимого ріпаку хлібороби філії «Рідний край» ПрАТ « Зернопродукт МХП». На полі поблизу села Жемелинці побував й перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Кирилюк.

За словами агронома Андрія Туханюка ріпак планується зібрати на площі 70 га. Незважаючи на дещо несприятливі умови (останнім часом в краї випадає чимало дощів) вологість ріпаку знаходиться в межах норми. Обнадійливими є й показники врожайності, а це близько 35 центнерів з гектару.Із зернозбиральною технікою проблем немає. На полі працювало 4 комбайни та близько десятка вантажних автомобілів й тракторів.

У зв’язку з підвищенням рівня температур повітря збільшується рівень пожежної небезпеки на полях, з метою недопущення виникнення пожеж під час збирання врожаю Володимир Кирилюк наголосив посиленні дотримання вимог законодавства з питань пожежної безпеки та вжити невідкладних заходів щодо забезпечення належної організації сільськогосподарськими товаровиробниками робіт зі збирання, переробки та зберігання врожаю зернових культур. Також необхідно наголосити на забороні випалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях і поблизу них.

 

Альбом: Набирають обертів жнива Альбом: Набирають обертів жнива Альбом: Набирають обертів жнива Альбом: Набирають обертів жнива Альбом: Набирають обертів жнива
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1646 | Переглядів: 108Дата публікації: 09:10 19.07.2017