Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Цікаві зустрічі та заходи відбулись у "Промені надії"
Цікаві зустрічі та заходи відбулись у \"Промені надії\"

Поділитися новиною:

Цікаві зустрічі та заходи відбулись у "Промені надії"

Днями у Білогірському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Промінь надії", відбулося засідання клубу "Вчимося разом" зустріч керівництвом й спеціалістами реабілітаційного центру з батьками дітей-інвалідів.

У ході довірливого діалогу директор центру Ніна Укримська обговорила з батьками спільні заходи з виконання реабілітаційних планів дітей.

Звичайно, діти з особливими потребами потребують особливих підходів у вихованні. Так, у "Промені надії" під час літнього періоду активно практикують ігротерапію. Такі заходи дають змогу діткам почуватися природно, отримувати нові, яскраві враження про навколишній світ.

Пропонуємо до уваги відвідувачів сайту фотозвіт заходів.  

Альбом: Цікаві зустрічі та заходи відбулись у "Промені надії" Альбом: Цікаві зустрічі та заходи відбулись у "Промені надії" Альбом: Цікаві зустрічі та заходи відбулись у "Промені надії" Альбом: Цікаві зустрічі та заходи відбулись у "Промені надії" Альбом: Цікаві зустрічі та заходи відбулись у "Промені надії" Альбом: Цікаві зустрічі та заходи відбулись у "Промені надії" Альбом: Цікаві зустрічі та заходи відбулись у "Промені надії" Альбом: Цікаві зустрічі та заходи відбулись у "Промені надії" Альбом: Цікаві зустрічі та заходи відбулись у "Промені надії" Альбом: Цікаві зустрічі та заходи відбулись у "Промені надії"
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1631 | Переглядів: 92Дата публікації: 15:31 10.07.2017