Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Засідання Громадської ради при райдержадміністрації
Засідання Громадської ради при райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Засідання Громадської ради при райдержадміністрації

29 червня відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації, у якому взяли участь голова райдержадміністрації Роман Муляр, начальник відділу містобудування та архітектури адміністрації Василь Кривий, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА Наталія Соколюк, голова Громадської ради Валентин Лосовський, директор РЦЗ Лариса Тищук, члени Громадської ради.

Основні питання які  виносились на порядок денний засідання:

  1. Про організацію літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул, роботу пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій. Про стан фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи серед учнів та молоді району. 
  2. Про упорядкування сміттєзвалищ на території громад Білогірського району та утилізацію відходів.

В ході обговорення було заслухано інформації запрошених, члени ради висловили свої пропозиції стосовно піднятих питань. Усі  думки присутніх було прийнято до уваги, обговорено та внесено до протоколу засідання.

В результаті зібрання присутні вирішили рекомендувати відділу освіти, молоді та спорту з метою покращення національно-патріотичного виховання дітей та молоді вивчити питання щодо залучення дітей району до всеукраїнських скаутських організацій "Сокіл" та "Пласт". А також розпочати серед населення району, через засоби масової інформації інформаційну кампанію щодо боротьби із виникненням стихійних сміттєзвалищ, безконтрольним забрудненням довкілля.

 

 

Альбом: Засідання Громадської ради при райдержадміністрації Альбом: Засідання Громадської ради при райдержадміністрації Альбом: Засідання Громадської ради при райдержадміністрації Альбом: Засідання Громадської ради при райдержадміністрації Альбом: Засідання Громадської ради при райдержадміністрації
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1630 | Переглядів: 49Дата публікації: 21:39 03.07.2017