Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось засідання Спостережної комісії
Відбулось засідання Спостережної комісії

Поділитися новиною:

Відбулось засідання Спостережної комісії

07.07.2017 року керівник апарату районної державної адміністрації Юлія Панасюк провела чергове засідання Спостережної комісії при районній державній адміністрації. На порядок денний виносилось питання про надання допомоги у ресоціалізації засудженим. Адже важливим аспектом в поверненні до нормального життя людей, які відбули покарання за вчинені злочини, є участь суспільства в їх соціальній адаптації.

Одним із завдань Спостережної комісії є організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання; організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання та  надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання

За результатами розгляду питань комісія прийняла відповідні рішення, дано окремі доручення членам Спостережної комісії щодо вирішення питань, які заслуховувалися.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1628 | Переглядів: 60Дата публікації: 14:42 07.07.2017