Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Зустріч-консультація з питань захисту прав споживачів
Зустріч-консультація з питань захисту прав споживачів

Поділитися новиною:

Зустріч-консультація з питань захисту прав споживачів

3 липня представники головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області провели виїзну зустріч-консультацію, присвячену роз’ясненню споживачам товарів і послуг, суб’єктам господарювання законодавства з питань захисту прав споживачів.

Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Р. Муляр, приватні підприємці та фізичні особи-підприємці, які реалізують товари та надають послуги споживачам на території району.
Головний спеціаліст управління захисту споживачів головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Т.Левкун проінформувала про основні зміни у законодавстві з питань захисту прав споживачів. Так, зокрема мораторій на проведення перевірок не стосується управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Працівники управління проводять як планові, так і позапланові перевірки. За 5-10 днів до проведення планової перевірки на юридичну адресу об’єкта господарювання, фізичної особи-підприємця надходить попередження. Позапланова перевірка за зверненнями громадян може проводитись без попередження.


Т.Левкун надала також ґрунтовну інформацію про товари, які підлягають і не підлягають обміну, особливості дотримання та найпоширеніші порушення правил торгівлі, штрафні санкції та обов’язкову наявність документів, які засвідчують якість та безпеку товарів.

 
У ході проведення зустрічі були надані відповіді на всі питання, які надходили із залу.

 

Альбом: Зустріч-консультація з питань захисту прав споживачів Альбом: Зустріч-консультація з питань захисту прав споживачів
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1620 | Переглядів: 101Дата публікації: 16:07 03.07.2017