Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Шановна молодь Білогірщини!
Шановна молодь Білогірщини!

Поділитися новиною:

Шановна молодь Білогірщини!

Районна державна адміністрація щиро вітає вас із Днем молоді. Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає в самостійне життя, перебуває в постійному пошуку, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Активна громадянська позиція   нашої молоді формує позитивний імідж району ,який, безумовно, гордиться сильним потенціалом своїх розумних, обдарованих дітей. Доля відкриває двері тим, хто не боїться труднощів, помилок, ризику та відповідальності, хто живе не тільки з міркувань зиску, але й за совістю. Тому, саме у вас, представників молодого покоління, є все для того, щоб бути щасливими: свобода, відкритий світ, альтернатива вибору, надзвичайні можливості.

Пам’ятайте: молодість – не вік, а стан душі! Нехай цей стан не залишає вас ніколи!

З нагоди свята бажаю усім вам міцного здоров’я, здійснення всіх мрій, родинного тепла, успіхів у навчанні та праці. Хай доля буде щедрою на добро, а оптимізм та енергія – невичерпними!

Голова районної державної адміністрації Р.Муляр

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1610 | Переглядів: 73Дата публікації: 15:18 27.06.2017