Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Як не стати жертвою шахрайства?
Як не стати жертвою шахрайства?

Поділитися новиною:

Як не стати жертвою шахрайства?

Укладання будь-яких угод, підписання будь-яких договорів, а тим паче тих, що пов'язані з купівлею майна - це завжди ризик.І, на жаль, ніхто не застрахований від обману та махінацій, які пов'язані з минулим квартири, машини або будинку, що Ви плануєте придбати. Які можуть виникати ризики? Це - обтяження. Обтяження - це обмеження, яке полягає не лише у додаткових обов'язках, покладених на власника, але й у певних «санкціях» у вигляді позбавлення правомочності розпоряджатися та/або користуватися майном (тобто він не може передавати або продавати його іншим особам).

Задля уникнення таких ризиків існує Державний реєстр обтяжень рухомого майна. Інформація, яка розміщена в реєстрі, дозволяє оцінити ризики - перевірити майно на наявність обтяжень аби уникнути «заплямованої історії», сліди якої тягнуться за попереднім власником.

Здійснити перевірку майна на наявність обтяження раніше можна було лише звернувшись до будь-якого нотаріуса або його помічника. При цьому необхідно було подати необхідну заяву з цілим переліком документів:

· реєстраційним номером запису в Реєстрі;

· реєстраційними даними предмета обтяження;

· відомостями про боржника:

· ім'я та реєстраційний номер облікової картки платника податків - для фізичної особи;

· для юридичної особи - найменування, ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ.

· + квитанція про сплату адміністративного збору.

Все можна зробити самостійно, не виходячи з дому аби одразу перевірити майно, яке плануєте купувати. Декілька кліків врятують Вас від можливого шахрайства.

Витяг в електронній формі надаватиметься кожному шляхом використання ЕЦП, який дає можливість однозначно ідентифікувати Вашу особу. Далі все просто. Сплачуєте адмінзбір через Інтернет, використовуючи платіжні системи, шукаєте відомості про зареєстровані обтяження, завантажуєте, переглядаєте та друкуєте витяг.

      Для отримання детальної інформації та консультацій, звертайтеся до Білогірського бюро правової допомоги. смт. Білогір’я, вул. Шевченка,44. Тел. 2-04-68

 

             За матеріалами Білогірського бюро правової допомоги

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1608 | Переглядів: 74Дата публікації: 14:44 27.06.2017