Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулась комісія з питань розгляду звернень громадян
Відбулась комісія з питань розгляду звернень громадян

Поділитися новиною:

Відбулась комісія з питань розгляду звернень громадян

22 червня відбулось засідання постійно-діючої комісії Білогірської районної державної адміністрації з питань розгляду звернень громадян під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Юлії Панасюк. Під час засідання було заслухано питання про роботу із зверненнями громадян у відділі містобудування та архітектури райдержадміністрації.

 Слухали начальника відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації Домініку Мандзюк, яка повідомила, що на виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

У січні-квітні 2017 року до відділу надійшло 12 звернень громадян, які було розглянуто у визначенні терміни та відповідно до вимог чинного законодавства. За результатами розгляду видано 2 будівельні паспорти на індивідуальну забудову, надано 3 письмові рекомендації щодо ремонту доріг та 1 щодо фінансування ремонтних робіт будинку культури в с.Варивідки, надано п’ять усних роз’яснень з питань індивідуальної забудови.

Робота з розгляду порушених у зверненнях питань до органів виконавчої влади , підвищення відповідальності за негайне реагування на обґрунтовані пропозиції, заяви, скарги знаходяться на постійному контролі в райдержадміністрації.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1601 | Переглядів: 121Дата публікації: 15:56 22.06.2017