Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Перший заступник голови РДА В. Кирилюк взяв участь у "Дні поля" в с. Денисівка
Перший заступник голови РДА В. Кирилюк взяв участь у \"Дні поля\" в с. Денисівка

Поділитися новиною:

Перший заступник голови РДА В. Кирилюк взяв участь у "Дні поля" в с. Денисівка

Проведення інформаційних сільськогосподарських семінарів вже стало традиційним для аграріїв нашого району. На них представники господарств діляться досвідом, переймають нові тенденції на аграрному ринку Європи та розширюють коло ділових партнерів.

21 червня перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Кирилюк взяв участь у інформаційно-методичному семінарі «День поля», який було проведено у ТОВ «Маяк» на території Денисівської сільської ради.

На заході були присутні керівники аграрних підприємств Хмельницької та сусідніх областей, спеціалісти управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації.

Захід було організовано на базі агроцентру світового виробника засобів захисту для рослин BASF, українське представництво якого тісно співпрацює з денисівськими хліборобами.

Розглянуто на прикладах процесу росту й розвитку сортів та гібридів зернових і технічних культур новітні підходи до системи захисту рослин.

Представники сільгосппідприємств району обговорили можливості співпраці з виробниками засобів захисту рослин для підвищення ефективності праці та подальшого економічного розвитку регіону.

Альбом: Перший заступник голови РДА В. Кирилюк взяв участь у "Дні поля" в с. Денисівка Альбом: Перший заступник голови РДА В. Кирилюк взяв участь у "Дні поля" в с. Денисівка Альбом: Перший заступник голови РДА В. Кирилюк взяв участь у "Дні поля" в с. Денисівка Альбом: Перший заступник голови РДА В. Кирилюк взяв участь у "Дні поля" в с. Денисівка Альбом: Перший заступник голови РДА В. Кирилюк взяв участь у "Дні поля" в с. Денисівка Альбом: Перший заступник голови РДА В. Кирилюк взяв участь у "Дні поля" в с. Денисівка
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1596 | Переглядів: 120Дата публікації: 09:50 22.06.2017