Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
У селі Тростянка з'явилося вуличне освітлення
У селі Тростянка з\

Поділитися новиною:

У селі Тростянка з'явилося вуличне освітлення

Відповідно до плану соціально-економічного розвитку громад за кошти місцевого бюджету, було змонтовано мережу вуличних ліхтарів в селі Тростянка, яке входить до складу Білогірської селищної ради.

 На вже існуючі опори було встановлено 32 нові світильники та використано 3 км. проводу. Дані заходи дали змогу освітити всі чотири вулиці села, а саме Центральну, Адамівку, Лісову та Ранкову.

На відкритті, 21 червня, були присутні, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Кирилюк, голова Білогірської селищної ради Анатолій Денисюк, начальник відділу з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад районної ради Віталій Мазур, начальник Білогірського РЕМ Віктор Юрчук, жителі села, а також представники засобів масової інформації.

За словами Віктора Юрчука вуличне освітлення планують встановлювати і в населених пунктах інших сільських рад району. Найближчим часом вуличні ліхтарі з'являться у Водичках та Весняному.

В свою чергу Володимир Кирилюк наголосив, що районна влада завжди підтримує втілення таких проектів та висловив переконання, що все вдасться лише спільними зусиллями: «Я думаю, що всі проекти, які дозволять людям жити ще комфортніше вдасться здійснити».

 

Альбом: У селі Тростянка з'явилося вуличне освітлення Альбом: У селі Тростянка з'явилося вуличне освітлення
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1594 | Переглядів: 113Дата публікації: 09:46 22.06.2017