Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Розпочався обласний етап Спартакіади серед державних службовців
Розпочався обласний етап Спартакіади серед державних службовців

Поділитися новиною:

Розпочався обласний етап Спартакіади серед державних службовців

Днями в м.Хмельницькому на стадіоні “Поділля” відбулася урочиста церемонія відкриття обласного етапу Спартакіади серед державних службовців Хмельниччини. Незважаючи на примхи походи, на спортивній арені зібралося 29 команд з облдержадміністрації та її структурних підрозділів, райдержадміністрацій, територіальний підрозділів центральних органів виконавчої влади.

З вітальним словом до присутніх звернувся т.в.о. заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Юрій Бирка. Він побажав усім командам вдалих виступів та висловив надію, що держслужбовці Хмельниччини гідно представлять у майбутньому всеукраїнському етапі Спартакіади наш край, як це було і в минулому році.

А гарний настрій усім учасникам відриття подарував юний подільський талант, переможець багатьох конкурсів Арам Аракелян.

Учасники Спартакіади будуть змагатися з таких видів спорту: футзалу, волейболу, настільного тенісу, шашок, шахів.

Альбом: Розпочався обласний етап Спартакіади серед державних службовців Альбом: Розпочався обласний етап Спартакіади серед державних службовців Альбом: Розпочався обласний етап Спартакіади серед державних службовців
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1587 | Переглядів: 147Дата публікації: 16:07 19.06.2017