Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбувся "День поля"
Відбувся \"День поля\"

Поділитися новиною:

Відбувся "День поля"

Основною галуззю господарства Білогірщини є аграрна. Саме податки від сільськогосподарських підприємств є основними в наповненні районного та місцевих бюджетів.

Але чим досягається зростання виробництва зернових та технічних культур? Звичайно напруженою працею хліборобів, а найголовніше якісним насінням, потужними машинами та агрегатами й ефективною системою захисту рослин.

В нашому районі, як і у всій Україні стало доброю традицією проводити "Дні поля", де аграрії краю можуть зібратися, обмінятися досвідом та напрацюваннями й ознайомитися з новітніми зразками сільськогосподарської техніки та технологіями вирощування рослин.

2 червня такий захід відбувся в Ямполі за організаційної підтримки компаній "Дюпон", "НПЦ-Лембке" та "Спектр-Агро". В ньому взяли участь керівники та агрономи низки агрофірм району.   

Присутні мали змогу ознайомитися із новими зразками сільськогосподарських агрегатів іноземних виробників, сортами та гібридами сортів озимого та ярого ріпаку, сої, пшениці та інших культур, а також обговорили нові підходи до використання в наших кліматичних умовах препаратів хімічного захисту рослин (фунгіцидів, гербіцидів, тощо).

Всі ці питання активно висвітлювалися представниками згаданих компаній.

Дійсно широкий спектр новинок на вітчизняному ринку дає змогу говорити про розвиток галузі, яка завжди була, і є основною в українській економіці. 

Альбом: Відбувся "День поля" Альбом: Відбувся "День поля" Альбом: Відбувся "День поля" Альбом: Відбувся "День поля" Альбом: Відбувся "День поля" Альбом: Відбувся "День поля" Альбом: Відбувся "День поля"
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1562 | Переглядів: 142Дата публікації: 15:15 02.06.2017