Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Міжнародний день захисту дітей у "Промені надії"
Міжнародний день захисту дітей у \"Промені надії\"

Поділитися новиною:

Міжнародний день захисту дітей у "Промені надії"

1 червня Міжнародний День захисту дітей – прекрасне свято радості і одвічної надії. Це свято потрібне щоб люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти з їхніми потребами і проблемами.

Днями в Білогірському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь надії» відбувся захід «Ширше коло» присвячений Міжнародному Дню захисту дітей.

Розділити свято до малечі з подарунками та солодощами завітали: заступник голови районної державної адміністрації – Віктор Гребенюк, представники від депутата обласної ради Сергія Іващука, начальник управління соціального захисту населення Наталія Кашперук, директор територіального центру соціального обслуговування Зоя Басок, директор будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів Ніна Яловчук, директор районного центру зайнятості Лариса Тищук, благочинний Білогірського округу УПЦ отець Олександр, настоятель римо-католицької парафії ім. св. Вікентія Пальотті отець Валентин.

Директор Центру Ніна Укримська щиро дякувала гостям та присутнім за прекрасне свято радості, яке вони розділили разом з підопічними Центру.      

 

Альбом: Міжнародний день захисту дітей у "Промені надії" Альбом: Міжнародний день захисту дітей у "Промені надії" Альбом: Міжнародний день захисту дітей у "Промені надії" Альбом: Міжнародний день захисту дітей у "Промені надії" Альбом: Міжнародний день захисту дітей у "Промені надії"
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1560 | Переглядів: 111Дата публікації: 08:54 02.06.2017