Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Білогірщина святкувала Міжнародний день захисту дітей
Білогірщина святкувала Міжнародний день захисту дітей

Поділитися новиною:

Білогірщина святкувала Міжнародний день захисту дітей

Щороку, в перший літній день, ми відзначаємо радісне свято-День захисту дітей. Свято було засновано на сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок в Москві 1 червня 1949 і через рік його відзначили в 51 країні світу. Однак ця подія відбулася через 25 років після його встановлення в Женеві під час Всесвітньої конференції з питань благополуччя дітей — тоді ж, 1 червня, був організований Міжнародний день дітей, хоча і не збереглося достовірних даних, чому була обрана саме ця дата. А після подій Другої Світової війни питання дитячого благополуччя стояло як не можна гостро. Паризький конгрес жінок в 1949 році дав клятву про забезпечення всіма можливими способами миру на землі як єдиного можливого способу принести добробут і щастя дітям. Країни соціалістичного світу повністю підтримали ініціативу, результатом чого і стала жіноча сесія в Москві.

В Україні з цього приводу влаштовуються всілякі заходи, спрямовані не тільки на те, щоб нагадати: дитина — слабкіше дорослого і залежить від його дій. У цей же день люди особливо стараються донести до малюків кілька простих думок: світ не такий вже й поганий, в ньому є радість і місце веселощам, а справедливість завжди торжествує. Ми намагаємося сказати їм, що дітям готові допомагати не тільки їх батьки, але й інші люди, і доброта зустрічається не тільки в казках.

З цієї нагоди в селищі та районі було проведено цілу низку заходів. Зокрема, голова райдержадміністрації Роман Муляр, перший заступник голови адміністрації Володимир Кирилюк взяли участь у святкуванні 50-річчя Білогірського дошкільного навчального закладу №1 "Сонечко". Голова РДА привітав вихованців та колектив закладу з визначним ювілеєм, побажав всім здоров'я, наснаги та терпіння у цій нелегкій справі – вихованні підростаючого покоління. Також, на свято до дитсадка завітали – народний депутат України Андрій Шинькович, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля, голова районної ради Василь Мельник, голова ГО "Сяйво Перлини" Валентин Лосовський та інші поважні гості. Всі вони долучилися до привітань й нагородили працівників садочка почесними грамотами та цінними подарунками, а дітки порадували своїх вихователів, батьків та всіх присутніх чудовими виступами.

Також традиційно в цей день ми звертаємо свою увагу й на дітей, які в силу тих чи інших причин залишились без батьківської ласки та тепла. Так сьогодні, керівник апарату Білогірської РДА Юлія Панасюк разом з начальником Служби у справах дітей адміністрації Валентиною Панасюк відвідали дитячий будинок сімейного типу, де привітали діток зі святом та вручили їм солодкі подарунки.

Загалом святкові заходи у Білогір'ї пройшли легко та невимушено. Заходи відбулися й у інших населених пунктах району. В селі Квітневе за підтримки депутата обласної ради Володимира Прокопчука відбувся святковий концерт присвячений Дню захисту дітей. Під час дійства малеча та дорослі з навколишніх сіл мали змогу розважитися на атракціанах та батутах, які були встаоновлені поблизу місцевого будинку культури.  

 Щасливі усмішки дітей, їх безтурботний сміх є найкращою втіхою для нас – дорослих, адже ми маємо робити все, щоб забезпечити нашій малечі щасливе та безхмарне дитинство.

 

Альбом: До Міжнародного дня захисту дітей Альбом: До Міжнародного дня захисту дітей Альбом: До Міжнародного дня захисту дітей Альбом: До Міжнародного дня захисту дітей Альбом: До Міжнародного дня захисту дітей Альбом: До Міжнародного дня захисту дітей Альбом: До Міжнародного дня захисту дітей Альбом: До Міжнародного дня захисту дітей Альбом: До Міжнародного дня захисту дітей Альбом: До Міжнародного дня захисту дітей Альбом: До Міжнародного дня захисту дітей Альбом: До Міжнародного дня захисту дітей Альбом: До Міжнародного дня захисту дітей Альбом: До Міжнародного дня захисту дітей Альбом: До Міжнародного дня захисту дітей
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1559 | Переглядів: 159Дата публікації: 15:24 01.06.2017