Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Засідала робоча група
Засідала робоча група

Поділитися новиною:

Засідала робоча група

31 травня 2017 року відбулося спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення в районі та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при Білогірській райдержадміністрації.

Участь у роботі комісії взяли представник Управління Держпраці у Хмельницькій області, керівники установ, організацій району. На чергове засідання було запрошено та заслухано приватних підприємців району та керівників сільськогосподарських підприємств в яких за результатом рейду – моніторингу районної робочої групи з питань тіньової заробітної плати та тіньової зайнятості було виявлено порушення соціально-трудових відношень . 
У ході засідання голова районної державної адміністрації – голова районної робочої групи наголосив на проведення чіткого щомісячного аналізу членами робочої групи даних Білогірського об’єднаного управління ПФУ по виплаті заробітної плати та проведення роз’яснювальної роботи з суб’єктами господарювання по недопущенні виплати найманим працівникам меньше встановленої державою.

 По розглянутих питаннях засіданням районної робочої групи прийнято відповідні рішення.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1554 | Переглядів: 71Дата публікації: 13:25 01.06.2017