Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Показники переджнив’я
Показники переджнив’я

Поділитися новиною:

Показники переджнив’я

Завершився період проведення весняно- польових робіт,період двохзмінної роботи посівних агрегатів,період цілодобового підживлення озимих культур,період згуртованої роботи десятків сільськогосподарських колективів району.

 Використовуючи сприятливі погодні умови агроформування району уже з січня – лютого приступили по мерзлоталому грунті до підживлення озимих зернових та озимого ріпаку,які були висіяні відповідно на 8990 та 3435 гектарних площах. В цілому на кожний гектар озимих культур було внесено понад 2,4 цнт мінеральних добрив.

Поряд з підживленням озимих культур агроформування району в першій декаді квітня масово приступили до посіву ранніх ярих зернових та зернобобових культур,посів яких було завершено до 24 квітня на площі 4476 гектарів.

В цілому планові завдання посіву ярини становили по району понад 23,8 тис. гектарів,посів яких було завершено на початку ІІІ декади травня. Виходячи на стартові позиції жнивового періоду перед агроформуваннями району стоять непрості завдання. Адже лише ранніх зернових культур необхідно зібрати на площі біля 14 тис. гектарів.

А ще необхідно в стислі строки підготувати для прийняття нового урожаю 42 зерносклади(ремонт,побілка,дегазація),18зернотоків,15зерносушарок,понад 50 зерноочисних машин.

На період збору нового урожаю 2017 року агроформуваннями району району буде задіяно біля 100 одиниць зернозбиральної техніки. Ще 56 одиниць зернових комбайнів різних марок та потужностей буде використовуватись в селянських підсобних господарствах по збору зернових культур.

Згідно попередніх розрахунків нагрузка на 1 комбайн у Білогірському районі становить в середньому 140 гектарів збору зернових культур.

Крім того в даний час керівниками агроформувань району проводяться домовленості на заключення договорів по залученню зернозбиральної техніки з інших районів Хмельницької області та регіонів України.

Звертається увага керівників агроформувань про заборону спалювання соломи та пожнивних решток. Начальник управління агропромислового та економічного розвитку В.Рабчук

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1553 | Переглядів: 69Дата публікації: 10:45 01.06.2017