Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Останній дзвінок в БТШ
Останній дзвінок в БТШ

Поділитися новиною:

Останній дзвінок в БТШ

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

 Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

Для більшої частини вихованців це – просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі , кому йти в школу в другій, третій і так далі клас, радіють цьому довгоочікуваного дня. Три місяці свободи від суворого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних. На три довгих місяці можна забути про парти, вчителів і навчання. Хтось відправиться подорожувати, хтось проведе літо на дачі або в селі, а хтось залишиться в місті, але все одно вільним, як травневий вітер. Можна займатися улюбленими справами, не думаючи про час.

Не оминуло це свято і Будинок творчості школярів. Першою привітала із закінченням цього свята директор закладу – Тетяна Анатоліївна Пташко. Вона подякувала нашим вихованцям за активну роботу у виставках, конкурсах, майстер-класах та масових заходах. Тетяна Анатоліївна найактивніших вихованців нагородила грамотами, але найбільше серед вихованців був відзначений випускник – Биков Денис. Наш педагогічний колектив висловив йому особливу подяку за активну участь у масових заходах, конкурсах, фестивалях. Впродовж усього свята нас радував танцювальними композиціями зразковий танцювальний колектив «Перлина», вихованці якого підняли всім чудовий настрій. Керівнику якого – Інні Михайлівній Береговській ми хочемо висловити особливу подяку в організації свята.

 І від імені всього колективу ми бажаємо всім здоров’я, миру, Божого благословіння. Вам, діти, веселих, чудових літніх канікул.

Альбом: Останній дзвінок в БТШ
Альбом: Останній дзвінок в БТШ
Альбом: Останній дзвінок в БТШ
Альбом: Останній дзвінок в БТШ
Альбом: Останній дзвінок в БТШ
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1539 | Переглядів: 144Дата публікації: 09:47 26.05.2017