Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
День вишиванки у навчальних закладах
День вишиванки у навчальних закладах

Поділитися новиною:

День вишиванки у навчальних закладах

Міжнародне свято, яке покликане зберегти народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, Всесвітній День вишиванки, 18 травня 2017 року відзначали в загальноосвітніх навчальних закладах Білогірського району.

Увесь день школи та дошкільні заклади  майоріли яскравими кольорами та оригінальними орнаментами,  вихованці та педагоги прийшли  у вишиванках. Така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.

Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики, під час  яких і діти, і дорослі більше дізналися про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка. Учні школи декламували вірші, співали пісні про Україну, проводили квести та флешмоби. Позитивні емоції,  гарний настрій та почуття гордості переповнювали школярів та педагогічні колективи.

Альбом: День вишиванки у навчальних закладах Альбом: День вишиванки у навчальних закладах Альбом: День вишиванки у навчальних закладах Альбом: День вишиванки у навчальних закладах Альбом: День вишиванки у навчальних закладах Альбом: День вишиванки у навчальних закладах Альбом: День вишиванки у навчальних закладах
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1526 | Переглядів: 117Дата публікації: 04:27 22.05.2017