Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Білогірщина долучилася до Всесвітнього дня вишиванки
Білогірщина долучилася до Всесвітнього дня вишиванки

Поділитися новиною:

Білогірщина долучилася до Всесвітнього дня вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. - IV ст. н. е. Знаменитий арабський мандрівник X ст. у своїх розповідях також згадує про русів, які носили вишитий одяг. У ході сучасних досліджень, наприклад, на Черкащині були знайдені срібні бляшки з фігурками чоловіків, датування знахідок VI ст., дослідження яких показали ідентичність елементів одягу і орнаменту вишивки українського народного костюма XVIII-XIX століть.

День вишиванки -  відносно нове народне свято, покликане до єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.

Сьогодні  до святкування  приєдналась вся молодь  Білогірщини, працівники державних організацій та установ, вихованці районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь надії» та інші.

Альбом: Білогірщина долучилася до Всесвітнього дня вишиванки Альбом: Білогірщина долучилася до Всесвітнього дня вишиванки
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1522 | Переглядів: 132Дата публікації: 16:15 18.05.2017