Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Системне навчання фахівців центрів зайнятості – запорука якості та ефективності профорієнтаційних послуг
Системне навчання фахівців центрів зайнятості – запорука 
якості  та ефективності профорієнтаційних послуг

Поділитися новиною:

Системне навчання фахівців центрів зайнятості – запорука якості та ефективності профорієнтаційних послуг

З метою підвищенням рівня професійної компетентності фахівців центрів зайнятості, забезпечення якісного надання послуг населенню відділом організації профорієнтації Хмельницького обласного центру зайнятості 11 травня 2017 року було проведено навчальний семінар для фахівців базових центрів зайнятості за темою «Удосконалення профорієнтаційної роботи центрів зайнятості в контексті реформи державної служби зайнятості».

В даному заході взяли участь фахівці Білогірського районного центру зайнятості: заступник начальника відділу надання соціальних послуг Дрогайцев М.В. та провідний фахівець з профорієнтації Мазур Л.А. В ході семінару зазначалося, що мотиваційна та профорієнтаційна робота з безробітними є  важливим чинником зменшення утриманських настроїв та прискорення повернення громадян до активної трудової діяльності, а завчасно проведена профорієнтаційна робота з молоддю  запобігатиме молодіжному безробіттю. Профорієнтаційна робота має бути якісною та результативною, а це залежить від якості підготовки фахівців, рівня їх професіоналізму, активної самоосвітньої діяльності.

Начальник відділу організації профорієнтації Хмельницького ОЦЗ Г.Баштанова сформулювала основні завдання профорієнтаційної роботи служби  зайнятості, зокрема, щодо активної участі в загальнонаціональній кампанії з профорієнтації випускників шкіл. Вона, також, поінформувала про перші результати реалізації нових профорієнтаційних проектів в області, акцентувала увагу на розширення можливостей використання онлайн-платформ та інтернет-ресурсу в роботі з клієнтами, активізацію інформаційної  роботи щодо послуг служби зайнятості серед населення, роботодавців, соціальних партнерів.

Специфіку роботи з складними категоріями клієнтів, секрети ефективної співбесіди з ними фахівці обговорювали та моделювали під час практикуму, який провела М.Маліновська -  керівник ГО «Асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій у Хмельницькій області». Також, цікавою була  зустріч  з  О.Катеринчуком – головним спеціалістом сектору Державної служби у справах учасників АТО та ветеранів війни, який поінформував про функції  своєї організації та можливості співпраці з службою зайнятості.

Значна частина семінару була присвячена презентації нових форм роботи центрів зайнятості з населенням: молодіжної студії кар’єрного розвитку  «ВЕКТОР.ocz», «FORWARDклубу», консультаційного центру «Онлайн-фарватер», інтерактивних  профорієнтаційних заходів «Брейнг-ринг» та «Аукціон професій» для учнівської молоді.

            

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1515 | Переглядів: 118Дата публікації: 15:57 15.05.2017