Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітання голови РДА з Днем матері
Привітання голови РДА з Днем матері

Поділитися новиною:

Привітання голови РДА з Днем матері

Щиро вітаю Вас з радісним святом – Днем матері! Це свято повернулося до нас із забуття, щоб відновити давню традицію вшанування Матері-жінки, Матері-Богородиці та Матері-України як триєдиного символу безмежної віри, надії та любові.

Сьогодні ми вшановуємо світлу пам’ять і тих матерів, що відійшли у вічність, щоб завжди жити у серцях своїх дітей та своєю тихою молитвою провадити їх житейськими дорогами.

Сьогодні ми схиляємо свої голови перед Матір’ю-берегинею національних і людських ідеалів, найсвятішою людиною на землі.

Пам’ятаймо про наш великий борг перед матерями. Завжди бережімо цих найдорожчих людей і віддаваймо їм хоч б часточку тієї уваги, турботи, любові, яку вони дарують нам. Бо, як писав Тарас Шевченко, хто матір забуває, того Бог карає.

Пам’ятаймо і про тих матерів, які витримали тягар війни і невтомною працею наближали перемогу…

Ось чому ми звеличуємо безсмертний подвиг жінки-матері, святу і безкорисливу материнську любов, натруджені руки. На мудрості, материнській силі тримається сім’я, родина, вся наша рідна Україна, яка для кожного з нас є спільною матір’ю.

Нехай Господь дарує здоров’я, радість і гордість за дітей і онуків! Хай мир, тепло і затишок панують у Ваших родинах. Довгих і щасливих Вам років життя, дорогі Матері!

 

Р. Муляр

голова райдержадміністрації

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1513 | Переглядів: 94Дата публікації: 14:17 13.05.2017