Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В районі відзначили День Європи
В районі відзначили День Європи

Поділитися новиною:

В районі відзначили День Європи

В рамках виконання Указу Президента України від 19 квітня 2003 року № № 339/2003. в районному центрі провели урочистості з нагоди Дня Європи. У заходах взяли участь голова райдержадміністрації Роман Муляр, керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації і районної ради, установ та організацій району, учні Білогірського НВК, представники громадськості.

День Європи традиційно відзначається в Україні в третю суботу останнього весняного місяця, але цьогоріч через проведення “Євробачення-2017”  святкування перенесли на 11 травня. Білогірчани таким чином приєдналися до Всеукраїнських урочистих заходів. 
Урочисте зібранняі розпочалося на площі біля адмінбудівлі райдержадміністрації. Працівники районного будинку культури та школярі представили акцію, присвячену Дню Європи. Під час заходу прозвучали  гімни України та Європейського Союзу.

 З вітальними промовами виступив голова райдержадміністрації Роман Муляр,який у своєму виступі голова зазначив: «Найближчими днями  відбудеться підписання і публікація рішення про візову лібералізацію для України.  Фактично безвіз набуде чинності орієнтовно 11 червня. З цієї дати громадяни України отримають можливість без віз подорожувати країнами Європейського Союзу. Це – перший вагомий результат тих реформ, які відбуваються в Україні протягом останніх трьох років. Впевнений, що наша держава і в подальшому працюватиме у відповідності до цінностей та принципів притаманним ЄС, які гарантують рівні можливості та правову захищеність для кожного громадянина.»

Він побажав усім присутнім єдності та відданості європейським цінностям, дружнього та теплого спілкування і нових перспектив розвитку України, як європейської держави.

Альбом: В районі відзначили День Європи Альбом: В районі відзначили День Європи Альбом: В районі відзначили День Європи Альбом: В районі відзначили День Європи Альбом: В районі відзначили День Європи Альбом: В районі відзначили День Європи
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1509 | Переглядів: 160Дата публікації: 14:07 12.05.2017