Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї
72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір\

Поділитися новиною:

72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї

9 травня в смт Білогір’я та населених пунктах району відбулися урочистості з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В заходах прийняли участь ветерани війни, представники місцевих органів виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, представники духовенства, районної організації ветеранів, учнівська молодь та громадськість.

 Зокрема, в районному центрі відбулися урочистий мітинг, покладання квітів до пам’ятників загиблих воїнів-односельчанам, учасникам АТО та воїнам-визволителям, святковий концерт, частування «солдатською кашею», розважальна програма для дітей та інші заходи. Пам’ять загиблих у Другій світовій війні вшановано хвилиною мовчання.

Зі словами щирої вдячності та привітаннями до ветеранів Другої світової війни та присутніх звернулися голова райдержадміністрації Роман Муляр, голова районної організації ветеранів Микола Максимчук, районний військовий комісар Ігор Новосядлий, селищний голова Анатолій Денисюк, представники релігійних конфесій району.

Роман Муляр звертаючись до ветеранів та присутніх  подякував їм за самовіддану працю у повоєнний період, участь у розбудові незалежної української держави, за виховання молоді на героїчних традиціях. «Ваш життєвий приклад сьогодні допомагає нам будувати нову Україну, вирішувати економічні і соціальні питання, зміцнювати обороноздатність нашої держави. Ми у вічному боргу перед вами, і турбота про ваш добробут завжди буде для нас на першому місці. Щира вдячність вам за те, що ви вистояли, перемогли, за те, що подарували нам мирне життя!» зазначив очільник району.

Урочисті заходи продовжились у центральному сквері селища, де працівники будинку культури, учасники колективів району подарували ветеранам та гостям свята чудову та змістовну концертну програму.

Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї Альбом: 72-гу річницю Перемоги у Другій світовій війні відзначили в Білогір'ї
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1501 | Переглядів: 263Дата публікації: 13:55 09.05.2017