Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітання голови РДА Р. Муляра з нагоди Дня пам'яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні
Привітання голови РДА Р. Муляра з нагоди Дня пам\

Поділитися новиною:

Привітання голови РДА Р. Муляра з нагоди Дня пам'яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні

Шановні ветерани, учасники бойових дій та жителі району! Вже минуло 72 роки від тих кривавих подій, що хвилею прокотилися Європою та Україною, забравши життя мільйонів людей, багато воїнів загинуло в боротьбі проти нацизму, багатьох було замордовано в застінках тоталітарних режимів. Проте, вони не зламалися й боролися до перемоги за наше з Вами мирне життя.

З кожним роком все менше й менше залишається сивочолих ветеранів – останніх свідків тих подій. Тому, ми повинні їх шанувати та поважати не лише у свято, а й повсякчас.

На жаль, останніми роками на нашій землі знову ллється кров і гинуть люди. Вже нове покоління українських воїнів змушене стати на захист рідної землі. Нехай прикладом для них стануть героїчні подвиги наших земляків на фронтах Другої світової. Нехай ця братовбивча війна нарешті завершиться.

Напередодні Дня пам’яті й примирення, та Дня Перемоги хочу привітати ветеранів та всіх жителів нашої Білогірщини зі святом, побажати їм здоров’я, довгих-довгих років життя та мирного неба над головою.

 Миру, любові та благополуччя кожному з Вас!

 

Р. МУЛЯР, голова райдержадміністрації 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1500 | Переглядів: 84Дата публікації: 08:20 09.05.2017