Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
З наступаючим святом Перемоги в територіальному центрі соціального обслуговування привітали ветеранів
З наступаючим святом Перемоги в територіальному центрі соціального обслуговування привітали ветеранів

Поділитися новиною:

З наступаючим святом Перемоги в територіальному центрі соціального обслуговування привітали ветеранів

Традиційно з року в рік, напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у «Ветеранській світлиці» Білогірського територіального центру соціального обслуговування збираються сивочолі ветерани – ті, хто своїм життям, здоров'ям, тяжкою та невтомною працею боронив рідний край від загарбницьких лап ворога, а згодом, у повоєнні роки відбудовував зруйноване господарство, виховував підростаюче покоління.

Віддати шану ветеранам на захід завітали поважні гості – голова районної державної адміністрації Роман Муляр, голова районної ради Василь Мельник, депутат обласної ради Сергій Іващук, Білогірський селищний голова Анатолій Денисюк, та начальник управління соціального захисту населення РДА Наталія Кашперук.   

Всі вони у своїх виступах зазначили, що День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків. Обов'язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап нацистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!  

Також в адресу ветеранів лунали побажання здоров’я, щастя та довгих років життя. А святковий настрій дарували всім присутнім працівники районного будинку культури, викладачі та учні школи мистецтв.

Ветерани в свою чергу ділилися спогадами про минуле, дякували організаторам заходу за турботу, й разом з керівниками району та гостями свята поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам-односельцям.

Альбом: З наступаючим святом Перемоги в територіальному центрі соціального обслуговування привітали ветеранів Альбом: З наступаючим святом Перемоги в територіальному центрі соціального обслуговування привітали ветеранів Альбом: З наступаючим святом Перемоги в територіальному центрі соціального обслуговування привітали ветеранів Альбом: З наступаючим святом Перемоги в територіальному центрі соціального обслуговування привітали ветеранів Альбом: З наступаючим святом Перемоги в територіальному центрі соціального обслуговування привітали ветеранів Альбом: З наступаючим святом Перемоги в територіальному центрі соціального обслуговування привітали ветеранів Альбом: З наступаючим святом Перемоги в територіальному центрі соціального обслуговування привітали ветеранів Альбом: З наступаючим святом Перемоги в територіальному центрі соціального обслуговування привітали ветеранів Альбом: З наступаючим святом Перемоги в територіальному центрі соціального обслуговування привітали ветеранів Альбом: З наступаючим святом Перемоги в територіальному центрі соціального обслуговування привітали ветеранів Альбом: З наступаючим святом Перемоги в територіальному центрі соціального обслуговування привітали ветеранів
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1499 | Переглядів: 138Дата публікації: 13:29 05.05.2017