Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Конкурс малюнків на тему: «Я в майбутньому»
Конкурс малюнків на тему: «Я в майбутньому»

Поділитися новиною:

Конкурс малюнків на тему: «Я в майбутньому»

Діти – це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Це найкраще, що може статись з чоловіком та жінкою. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашої країни.

В нашому суспільстві є особливі  діти з особливими потребами, в котрих також є мрія, мрія в майбутнє, в те що вони такі ж як ми.

Потрібно, щоб батьки з малечку плекали та виховували в дитині віру в майбутнє, те, що вона є важливим елементом в суспільстві, що вона здатна змінити світ на краще. Потрібно любити свою дитину, якою б вона не була, вірити в неї, докладати усіх зусиль Вкладіть в своїх діток маленьке зерно, і в майбутньому воно проросте величезним деревом і віддячить вам багатим врожаєм не зважаючи ні на що!

Тому наш центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 04 по 26 травня 2017 року проводить конкурс на тему: «Я в майбутньому» для дітей з особливими потребами. Переможці будуть нагороджені цікавими призами!

Умови конкурсу: вікова категорія з 7 до 14 років, розмір малюнка в форматі А-2 та  А–4, малюнок потрібно надіслати на адресу центру до 26 травня 2017 року, переможців конкурсу буде оголошено 1 червня 2017 року.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1497 | Переглядів: 192Дата публікації: 14:34 04.05.2017