Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Конкурс краси по-білогірськи
Конкурс краси по-білогірськи

Поділитися новиною:

Конкурс краси по-білогірськи

У Білогірському районному будинку культури 29 квітня 2017 року був аншлаг. Глядацький зал, який до слова може розмістити понад чотири сотні людей, був переповнений. Така багато чисельна аудиторія зібралася, аби стати свідком того, як обиратиметься нова Міс Білогірщини, та підтримати ту з дівчат –конкурсанток, яка на їхню думку найбільше достойна носити протягом року звання першої юнки району. Отож, у залі – аншлаг, а на сцені – феєрверк емоцій. Однак, кожна історія має свою передмову.

Краса врятує світ.
Саме такого кредо дотримувалася Любов Особська, провідний методист районного будинку культури, котра не лише є автором даного проекту, а головним організатором. Саме на плечі Любові Петрівни лягли питання щодо пошуку спонсорів, написання цікавого сценарію та підбору саме тих конкурсів, де б кожна учасниця могла всесторонньо розкрити свої найкращі риси характеру та таланти. Самому дійству передувала клопітка праця та виснажливі репетиції, де увагу треба було приділи кожній дівчині, щоб на шоу –програмі вони були в рівних умовах. І як пізніше виявилося, із цим завданням Любов Особська впоралася на відмінно. Адже, на сцену вийшло 12 достойних претенденток. Чарівні, елегантні, ніжні, тендітні, весняні, красиві, креативні. Однозначно, усі учасниці були гідні корони. Конкурсна програма допомогла визначити найкращу…
Шоу було яскравим
Дійство краси, грації й таланту «Міс Білогірщини-2017» дивувало оригінальністю та продемонструвало захо¬плюючу сюжетну лі¬нію. Знайомство з учасницями конкурсу пройшло під час справжнісінького модельного дефіле. Потому кожна з юнок розповідала про себе й свої захоплення. Це була їхня візитна карточка. Другий конкурс – був конкурсом смаколиків. «Любив козак дівчину і з сиром пироги» - така назва була символічною, адже дівчата зявилися на сцені в колоритних українських костюмах з українськими стравами, які є традиційними для нашої нації. Коровай, пиріг з сиром, галушки, налисники, вареники, домашня ковбаса, пиріжки, хліб, борщ з салом, голубці – і це все було приготовано конкурсантками, аби показати, що вони вмілі господині, незважаючи на свій юний вік.
У третьому конкурсі кожна із претенденток на звання «Міс» демонструвала свої таланти. Дівчата співали, декламували вірші, танцювали та грали на інструментах, демонстрували написані власною рукою картини.
Чарівні та неперевершені образи створили білогірські красуні у конкурсі «Дівчина –весна».
Що не кажіть, а жінка й мода – це слова синоніми. Адже, аби завжди мати неперевершений вигляд, представниці прекрасної статті, можуть створити собі неперевершену сукню з підручних матеріалів. І зробити це так, що позаздрить самий іменитий світовий дизайнер. У цьому глядачі могли переконатися під час конкурсу «Мода в умовах кризи», коли дівчата вийшли в сукнях, створених з фольги, пакетів для сміття, пластикових стаканчиків, гофрованого паперу, клейонки, карт. Креативність та оригінальність білогірських панянок вражала. 
А незрівнянну красу білогірських красунь під¬креслило дефіле у вечірніх сукнях. Ось так, упродовж шоу конкурсантки постали у кількох образах, а згодом перевтілились і пока¬зали елегантність у вечірніх сукнях. Оцінювати було важко…
За кулісами…
залишилися люди, котрі прийшли на шоу –програму не відпочивати, а працювати. Це колектив районного будинку культури, адже у підготовці конкурсу були задіяні усі співробітники. Це Л.Особська, М.Назарова, Р.Якимчук, Н.Кульба, В.Цимбалюк, М.Хоменко, П.Ярименчик, О.Цікав’юк, Ю.Кузьмук, В.Міщук. 
Працювало в цей вечір й журі у складі В.Бащук, В.Лосовського, Н.Герман, С.Швеця, В.Мазура, В.Поліщука, А.Дзицюк, яке об’єктивно, справедливо та неупереджено своїми оцінками підсумовувало кожний конкурс. 
Прекрасні ведучі Тарас Корольчук та Олеся Руда розважали публіку та створювали прекрасну атмосферу в залі. Поміж конкурсами претенденток на звання королеви діво¬чої краси й глядачів веселили учасники художньої самодіяльності Оксана та Христина Міракян, Світлана Марчук, Богдана Возна, Вікторія Мурава, зразковий дитячий танцювальний колектив «Перлина» будинку творчості школяра (керівник Інна Береговська). Сво¬їми виступами вони пода¬рували присутнім незабутні враження. А усі миттєвості закарбували фотографи Андрій Кардаш та Богдан Бойко, відеооператор Катерина Міщук.
Особливо хочеться відмітити спонсорів, меценатів та благодійників, без допомоги котрих не вдалося б провести захід на такому високому рівні. Приємно відмітити, що усі культурно-мистецькі заходи завжди підтримує депутат обласної ради, генеральний директор ТОВ НВА «Перлина Поділля» С.П.Іващук. Допоміг Сергій Іващук і в організації даної шоу –програми, надавши благодійну допомогу на подарунки для учасниць й придбавши корону, яка прикрасила вечірній образ переможниці. Велику меценатську допомогу надав й Дмитро Бобров, директор Ямпільського елеватора ПрАТ «Зернопродукт МХП». Кожна із учасниць отримала солодкий подарунок – тортик із написом титулу, яке присудило журі від мецената, депутата районної ради, виконавчого директора ТОВ НВА «Перлина Поділля» Володимира Васильовича Бондарука. Надав благодійну меценатську допомогу депутат обласної ради, директор філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» Володимир Прокопчук. Інформаційним спонсором та медіа партнером виступила редакція газети «Життя і слово» та редактор Наталія Герман. Також свою частку для придбання призів для учасниць надав Анатолій Іванович Денисюк, голова Білогірської селищної ради.
Велику підтримку у вирішенні організаційних питань надав голова Білогірської районної ради Василь Мельник. Шоу –програма пройшла за сприяння голови Білогірської райдержадміністрації Романа Муляра, начальника відділу освіти, молоді та спорту Ольги Баранчук. Слова щирої вдячності хочеться висловити директорам Білогірської, Ямпільської, Гулівецької, Юровецької, Хорошовецької та Сушівецької шкіл за розуміння та підтримку. 
Належне варто віддати аграріям Білогірщини, котрі вирішили не залишатися осторонь проведення конкурсу та придбали додаткові подарунки для юних красунь. Спасибі за фінансову підтримку С.І.Дем’янюку, голові ФГ «Озера», О.В.Кашперуку, керівнику сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу "ПеллАгро», В.М.Яворському, директору ТОВ «Гранд», І.О.Черняку, керівнику відділку №11 ТОВ «Україна 2001», В.О.Прокопчуку, керівнику філії «Рідний край», а також О.В.Начичку, голові Юровецької сільської ради. 
Й титули знайшли своїх володарів
Свято нікого не залишило байдужим. Але все гарне колись закінчується. І ось настала урочиста мить оголошення результатів. Без сумніву, кожна з конкурсанток була достойна стати королевою, проте з 12 красунь переможницею мала стати лише одна. Титул «Міс Білогірщини» виборола Марина Демчук з села Гулівці. Вона отримала корону від Міс Білогірщини 2015 Олесі Рудої. Звання першої віце-міс отримала Олеся Мулярчук із Сивок, а другою віце-міс стала Анжеліка Васюк із Хорошева. Міс Глядацьких симпатій стала Вікторія Ковбасовська із Ямполя. Вона отримала спеціальний приз від генерального спонсора С.П. Іващука, який для дівчини від імені Сергія Петровича Іващука вручив його представник Валентин Лосовський. Варто відмітити, що Вікторія також отримала титул «Міс Талант». Яна Мамчун із Тростянки стала «Міс Весна», Аліна Керекеша із Варивідок – «Міс усмішка» Єва Піддубняк із Карасихи – «Міс Творець мод», Зоряна Курка із Гулівець визнана «Міс Чарівність», Наталія Чуйко із Гулівець стала «Міс Ніжність», Вікторія Шубчик із Мокроволі – «Міс Артистичність», Анастасія Копачевська із Мокроволі – «Міс Грація», Олена Бахмацька із Великих Калетинець – «Міс елегантність». 
Справжня краса подібна перлині: вона дуже рідкісна, але назавжди залишається в пам’яті тих, хто хоч раз зустрівся з нею. 

За матеріалами районного будинку культури

Альбом: Конкурс краси по-білогірськи Альбом: Конкурс краси по-білогірськи Альбом: Конкурс краси по-білогірськи Альбом: Конкурс краси по-білогірськи Альбом: Конкурс краси по-білогірськи Альбом: Конкурс краси по-білогірськи Альбом: Конкурс краси по-білогірськи Альбом: Конкурс краси по-білогірськи Альбом: Конкурс краси по-білогірськи Альбом: Конкурс краси по-білогірськи Альбом: Конкурс краси по-білогірськи Альбом: Конкурс краси по-білогірськи Альбом: Конкурс краси по-білогірськи Альбом: Конкурс краси по-білогірськи Альбом: Конкурс краси по-білогірськи Альбом: Конкурс краси по-білогірськи Альбом: Конкурс краси по-білогірськи Альбом: Конкурс краси по-білогірськи Альбом: Конкурс краси по-білогірськи
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1489 | Переглядів: 253Дата публікації: 10:56 03.05.2017