Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В районному історико-краєзнавчому музеї відбулася виставка писанок
В районному історико-краєзнавчому музеї відбулася виставка писанок

Поділитися новиною:

В районному історико-краєзнавчому музеї відбулася виставка писанок

Коли приходить весна в Україну, пробуджується і воскресає природа, відроджується життя і надходять Великодні свята, сідають люди у своїх оселях біля печей, свічок і беруться за давнє-предавнє ремесло - розписування писанок. Звичай писання писанок українцями знаний усіма слов'янами, румунами, греками, німцями, литовцями, латишами. До XIII ст. писанки були знані в цілій Європі та Західній Азії.

Сам звичай писанок має витоки з символічного значення яйця, яке майже у всіх народів світу вважалося джерелом життя, символом початку життя, символом сонця. Безліч легенд і міфів народів світу пов'язані з культом яйця.

12 квітня  в районному історико-краєзнавчому музеї відбулась виставка писанок більше 150 видів, які були представленні будинком творчості школярів.

Під час виставки учнями 9 класу Перерослівської загально-освітньої школи I-III ступенів Бондарчук Іванною, Михальчук Вікторією, Павлюк Богданою було проведено майстер-клас по розписуванню писанок.

 

Альбом: В районному історико-краєзнавчому музеї відбулася виставка писанок Альбом: В районному історико-краєзнавчому музеї відбулася виставка писанок
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1464 | Переглядів: 101Дата публікації: 15:58 12.04.2017