Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
На Хмельниччині безробітні стали швидше працевлаштовуватись
На Хмельниччині безробітні стали швидше працевлаштовуватись

Поділитися новиною:

На Хмельниччині безробітні стали швидше працевлаштовуватись

У січні-березні 2017 року середня тривалість пошуку роботи зареєстрованими безробітними становила 99 днів, що на 14 менше у порівнянні з відповідним періодом 2016 року. Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості, зросла на 17% та становила 5,5 тисяч, в тому числі, 4,0 тис. зареєстрованих безробітних.

Цьому сприяла активна співпраця служби зайнятості з роботодавцями. Адже, кількість роботодавців, які надали інформацію про вакансії, збільшилася на 32% та становила 2,6 тис., а кількість вакансій, поданих у звітному періоді для укомплектування, збільшилась на 38% і становила 8,6 тис.

Середній розмір оплати праці за вакансіями становив  3573 грн.

Близько 71% вакансій – робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

В цілому ж для пошукачів роботи  була доступна база вакансій  по всій Україні, де нараховувалось понад 300 тис. пропозицій роботи.

 Довідково: Станом на 1 квітня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних в обласній службі зайнятості становила 17,0 тис.осіб. Кількість претендентів на одну вакансію – шість осіб., що на 5 менше  ніж на цю дату в 2016 році.

 Інформацію підготував відділ статистики та прогнозування  ОЦЗ

Довідки за тел.: 65-74-18, 65-74-15(відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ)

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1463 | Переглядів: 67Дата публікації: 13:53 12.04.2017