Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось засідання робочої групи
Відбулось засідання робочої групи

Поділитися новиною:

Відбулось засідання робочої групи

Поряд з проведенням реформ в країні, одним з найактуальніших завдань залишається соціальний захист населення. Для його вирішення, перш за все, необхідно забезпечити своєчасну гідну заробітну плату та покінчити з такими явищами як заборгованість з її виплати та боргами по внесках до Пенсійного фонду України, в тому числі з відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій.

30 березня 2017 року під головуванням голови районної державної адміністрації Романа Муляра відбулося спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення в районі та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій  та інших соціальних виплат.

До порядку денного засідання входили наступні питання:

1. Про підвищення рівня оплати праці, легалізацію трудових відносин та недопущення виникненю заборгованості з виплати заробітної плати.

2.Про проведену роботу районною робочою групою спрямовану на підвищення рівня оплати праці та Дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати.

Також було заслухано інформації головних лікарів Центру ПМСД та центральної районної лікарні щодо зайнятості медперсоналу в медичних закладах району. Значну увагу присутніх прикувало до себе питання зайнятості в сферах культури та освіти району, шляхи оптимізації та виплати повних ставок оплати праці;

 

Альбом: Відбулось засідання робочої групи Альбом: Відбулось засідання робочої групи Альбом: Відбулось засідання робочої групи
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1428 | Переглядів: 106Дата публікації: 14:06 30.03.2017