Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
На Білогірщині відбудеться акція "Посади дерево миру"
На Білогірщині відбудеться акція \"Посади дерево миру\"

Поділитися новиною:

На Білогірщині відбудеться акція "Посади дерево миру"

29 березня за участі заступника голови районної державної адміністрації Віктора Гребенюка відбулося засідання штабу райдержадміністрації з організації та проведення в районі щорічної акції « За чисте довкілля» та дня благоустрою у 2017 році. У заході взяли участь: голова районної ради Василь Мельник, заступник Білогірського селищного голови Олексій Кузьмук, начальник відділу містобудування та архітектури Василь Кривий та представники інших структур.

 Віктор Анатолійович повідомив, що вже вкотре в районі  в квітні травні 2017 року буде проведено Всеукраїнську щорічну акцію «За чисте довкілля», а також Всеукраїнську екологічну акцію «Посади дерево миру».

Він зазначив, що одним із найважливіших пунктів організації акції є широке залучення населення району до проведення заходів з  благоустрою, зокрема до прибирання навколобудинкових територій багатоповерхових будинків селища та територій, прилеглих до приватних будинків по району.

За результатами засідання присутні обговорили план проведення в районі акції «Посади дерево миру», яка відбудеться 4 квітня 2017 року, а також вирішили вивчити питання з місцями посадки зелених насаджень.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1422 | Переглядів: 113Дата публікації: 14:22 29.03.2017