Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
На Білогірщині відбудеться акція "Посади дерево миру"
На Білогірщині відбудеться акція \"Посади дерево миру\"

На Білогірщині відбудеться акція "Посади дерево миру"

29 березня за участі заступника голови районної державної адміністрації Віктора Гребенюка відбулося засідання штабу райдержадміністрації з організації та проведення в районі щорічної акції « За чисте довкілля» та дня благоустрою у 2017 році. У заході взяли участь: голова районної ради Василь Мельник, заступник Білогірського селищного голови Олексій Кузьмук, начальник відділу містобудування та архітектури Василь Кривий та представники інших структур.

 Віктор Анатолійович повідомив, що вже вкотре в районі  в квітні травні 2017 року буде проведено Всеукраїнську щорічну акцію «За чисте довкілля», а також Всеукраїнську екологічну акцію «Посади дерево миру».

Він зазначив, що одним із найважливіших пунктів організації акції є широке залучення населення району до проведення заходів з  благоустрою, зокрема до прибирання навколобудинкових територій багатоповерхових будинків селища та територій, прилеглих до приватних будинків по району.

За результатами засідання присутні обговорили план проведення в районі акції «Посади дерево миру», яка відбудеться 4 квітня 2017 року, а також вирішили вивчити питання з місцями посадки зелених насаджень.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1422 | Переглядів: 68Дата публікації: 14:22 29.03.2017