Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
З професійним святом привітали комунальників району
З професійним святом привітали комунальників району

Поділитися новиною:

З професійним святом привітали комунальників району

З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення у концертній залі Білогірської школи мистецтв пройшов урочистий захід.

Зі словами вдячності та привітанням з професійним святом до присутніх звернулися: перший заступник  голови райдержадміністрації Володимир Кирилюк та голова районної ради Василь Мельник, а також секретар Білогірської селищної ради Віктор Поліщук. Найкращих працівників підприємств житлово-комунального господарства за високий професіоналізм та відповідальне ставлення до праці було відзначено Почесними грамотами та Подяками райдержадміністрації, районної та селищної рад.

«Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! Від імені голови районної державної адміністрації та від себе особисто вітаю вас із професійним святом.

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, функціонування громадського транспорту, доступні  побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Сучасне суспільство диктує нові стандарти якості надання побутових послуг, тому ваш професіоналізм є запорукою подальшого розвитку галузі.

Вірю, що спільними зусиллями районної влади та територіальних громад нам вдасться подолати всі проблеми, пов’язані із облаштуванням нашого побуту, та підняти рівень житлово-комунальних та побутових послуг.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів у нелегкій, але такій потрібній людям справі! Тож нехай слова людської вдячності щоденно зігрівають вашу душу та дарують натхнення. Миру вам та вашим сім’ям!», – сказав Володимир Кирилюк.

Святковим концертом привітали працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення і вихованці та викладачі школи мистецтв, подарувавши фахівцям свій талант та хороший настрій. 

 

Альбом: З професійним святом привітали комунальників району Альбом: З професійним святом привітали комунальників району Альбом: З професійним святом привітали комунальників району Альбом: З професійним святом привітали комунальників району Альбом: З професійним святом привітали комунальників району Альбом: З професійним святом привітали комунальників району Альбом: З професійним святом привітали комунальників району Альбом: З професійним святом привітали комунальників району Альбом: З професійним святом привітали комунальників району Альбом: З професійним святом привітали комунальників району Альбом: З професійним святом привітали комунальників району
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1400 | Переглядів: 160Дата публікації: 14:40 17.03.2017