Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Василь Кондратюк та Тарас Задерей переможці обласного конкурсу читців
Василь Кондратюк та Тарас Задерей переможці обласного конкурсу читців

Поділитися новиною:

Василь Кондратюк та Тарас Задерей переможці обласного конкурсу читців

Білогірчани Василь Кондратюк та Тарас Задерей здобули перемогу на обласному конкурсі читців, який відбувся 14 березня в смт. Чорний Острів та був приурочений 190 –ій річниці від дня народження Леоніда Глібова.

В обласному конкурсі взяло участь понад сто читців, котрі прибули до Чорного Острова, невеличного подільського містечка, де свого часу вчителював відомий байкар Леонід Глібов, з різних куточків Хмельниччини. Варто зауважити, що сімдесят із них змагалися у молодшій віковій категорії та склали гідну конкуренцію білогірським читцям. Щиро та безпосередньо звучали байкареві слова із дитячих вуст, а уява малювала картини долі народу, адже саме через байки Леонід Глібов висвітлював громадські та суспільні проблеми того часу, які не могли залишити його байдужими. Та й зараз образні персонажі прописані й виписані байкарем не втрачають своєї актуальності. Аби визначити кращих із кращих читців на Білогірщині, районний будинок культури провів районний огляд –конкурс. Й його переможці Василь Кондратюк із Великої Боровиці та Тарас Задерей із Білогір’я були вибрані для того, аби представляти наш сонячний край на обласному рівні. Слід віддати належне Ользі Герасимчук, завідуючій сільським клубом у Великій Боровиці, та Раїсі Якимчук, методисту по драматичному жанру Білогірського РБК, які займалися підготовкою дітей та супроводжували їх до Чорного Острова. Велика роль у підготовчій роботі відіграв Микола Хоменко, директор районного будинку культури, котрий провів для юнаків не один майстер-клас та був їхнім куратором. Отож, зі рішенням компетентного журі дипломом за І місце у конкурсі читців, який проходив в рамках літературно-мистецького свята, приуроченого до 190-ччя від дня народження Леоніда Глібова у молодшій віковій категорії нагороджений Василь Кондратюк. Таким же дипломом тільки уже за ІІ місце нагороджений і Тарас Задерей.

Альбом: Василь Кондратюк та Тарас Задерей переможці обласного конкурсу читців Альбом: Василь Кондратюк та Тарас Задерей переможці обласного конкурсу читців
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1392 | Переглядів: 124Дата публікації: 13:50 15.03.2017