Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Голова РДА провів тижневу нараду
Голова РДА провів тижневу нараду

Поділитися новиною:

Голова РДА провів тижневу нараду

Відбулась щотижнева нарада з керівниками установ та організацій району

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Муляра, 13 березня 2017 року, відбулася щотижнева нарада за участі заступників голови райдержадміністрації Володимира Кирилюка та Віктора Гребенюка, керівника апарату районної державної адміністрації Юлії Панасюк, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

У ході наради заслухано звіти керівників установ та організацій про проведену роботу. Так за минулий тиждень на території району сталося 4 кримінальних злочини: 1 крадіжка, 1 завдання тілесних ушкоджень та 2 випадки привласнення чужого майна, наразі працівниками відділення поліції проводяться оперативно-слідчі дії. Також в районі сталося 2 пожежі в житлових будинках в смт. Ямпіль та с. Воробіївка, в обох випадках завдяки вчасним діям працівників служби порятунку загоряння вдалося ліквідувати та запобігти загибелі людей.

 Учасники наради розглянули питання  підготовки та проведення дня донора в районі, який відбудеться 22 березня. Також було обговорено питання підготовки агроформувань району до весняно-польових робіт. Зазначимо, що деякі господарства вже розпочали весняне підживлення посівів зернових культур мінеральними добривами.

За результатами проведеної наради, до виконання відповідальним особам, було надано протокольні доручення.

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1382 | Переглядів: 102Дата публікації: 13:05 13.03.2017