Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулась робоча зустріч з працівниками бібліотечних установ району
Відбулась робоча зустріч з працівниками бібліотечних установ району

Поділитися новиною:

Відбулась робоча зустріч з працівниками бібліотечних установ району

10 березня в читальному залі районної бібліотеки відбулась робоча зустріч голови райдержадміністрації Романа Муляра з працівниками бібліотек Білогірського району за участю завідувача сектору культури та релігій райдержадміністрації Вікторії Бащук. Метою візиту були оцінка та визначення реального стану, перспективи розвитку бібліотечних закладів району.

Під час активного спілкування було розглянуто ряд питань зокрема робота з дітьми щодо залучення їх до читання, перспективи розвитку бібліотек на майбутнє, як зробити сьогоднішні бібліотеки інформаційним центром громади? та інші.

На початку розмови, Роман Муляр, наголосив на тому, що сьогодні не всі бібліотеки  повною мірою забезпечені Інтернетом та комп’ютерною технікою адже саме бібліотеки повинні бути інформаційними центрами своєї громади. Саме від бібліотечного працівника залежить, як мешканці громади будуть поінформовані про ті події, які відбуваються у нашому суспільстві, адже саме бібліотекар повинен донести до кожного жителя події сьогодення – це і допомога в оформленні субсидії, і обговорення питання об’єднання громад, і допомога дітям в пошуку інформації по вступу до навчальних закладів, тощо.

Голова адміністрації запевнив присутніх, що районна влада працює над забезпеченням бібліотек району оргтехнікою. Сьогодні нові комп’ютери, які були придбані за кошти районного бюджету отримали бібліотеки сіл: Хорошів, Сивки, Мала Боровиця, Соснівка, Довгалівка, Юрівка та районна бібліотека для дітей.

 Директор централізованої бібліотечної системи Галина Мартинюк зазначила, що  роботі бібліотекам допомагають голови сільських рад, є тісна співпраця з клубами та школами. Підчас наради обговорювалися питання не тільки роботи бібліотек, а й найактуальніші питання по селах району.Зрозуміло що проблеми є - це, насамперед, низький рівень відвідувачів, та брак коштів для оновлення фонду бібліотечних установ. Проте, незважаючи на перешкоди, працівники з  наполегливістю намагаються виконувати свою роботу у залученні населення до бібліотек.

 

Альбом: Відбулась робоча зустріч з працівниками бібліотечних установ району Альбом: Відбулась робоча зустріч з працівниками бібліотечних установ району Альбом: Відбулась робоча зустріч з працівниками бібліотечних установ району Альбом: Відбулась робоча зустріч з працівниками бібліотечних установ району
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1379 | Переглядів: 113Дата публікації: 15:03 10.03.2017