Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Свято музики в Білогір'ї
Свято музики в Білогір\

Поділитися новиною:

Свято музики в Білогір'ї

8 березня в районному будинку культури відбувся концерт Павла Доскоча.

Автор та виконавець власних пісень, щирий подолянин, творча і талановита молода людина, в доробку якої понад 70 авторських пісень. Пише у стилі "популярна музика". До пісень, котрі вже стали відомими і здобули своїх прихильників можна віднести: "Падала зірка", "Дністрянка", "Даніелла", "Наш Дністер", "Білі заметілі", "Для тебе".

Все це про народного артиста України Павла Доскоча, концерт якого відбувся 8 березня в районному будинку культури.

Народився Павло Доскоч 08 жовтня 1971 року в м.Хоростків Гусятинського району Тернопільської області, в сім'ї робітників. Закінчив Хоростківську середню школу і вступив на музично-педагогічний факультет Івано-Франківського педагогічного інституту. Після закінчення ВНЗ працював вчителем музики у Тернопільській загальноосвітній школі №27. З молодих студентських років Павло відчув у собі прагнення до пісенної творчості, саме в цей юнацький період, - період закоханості, була написана його перша і одна з кращих пісень "Падала зірка".

 

Насолодитися творчістю талановитого виконавця завітало багато білогірчан та жителів навколишніх сіл. Сюрпризом дійства став спільний виступ співака разом з солістами будинку культури.

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1376 | Переглядів: 176Дата публікації: 14:35 09.03.2017