Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулося вшанування жінок району
Відбулося вшанування жінок району

Поділитися новиною:

Відбулося вшанування жінок району

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського.

6 березня 2017 року в районному будинку культури відбулося вшанування жінок з  любительських об’єднань «Золота пора», «Рідне слово», «За покликом серця», які діють при районному будинку культури.

Найщиріші вітання лунали від завідувача сектору культури та релігій районної державної адміністрації Вікторії Бащук: «Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса. Адже ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми кладемо і довічно кластимемо до ваших ніг.

У цей святковий день бажаємо всім жінкам міцного здоров’я, довічного щастя, шаленого кохання та постійного добробуту. І нехай виконуються найзаповітніші мрії, адже бажання кожної жінки – закон.

Музичні вітання линули від учасників художньої самодіяльності району.

Альбом: Відбулося вшанування жінок району Альбом: Відбулося вшанування жінок району
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1368 | Переглядів: 126Дата публікації: 14:58 06.03.2017