Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Проведено чергове засідання Громадської ради
Проведено чергове засідання Громадської ради

Поділитися новиною:

Проведено чергове засідання Громадської ради

2 березня 2017 року відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації за участю керівника апарату адміністрації Юлії Панасюк та Білогірського селищного голови Анатолія Денисюка. Відкрив та вів засідання голова Громадської ради Валентин Лосовський.

Порядок денний включав в себе наступні питання:

  1. Затвердження річного плану роботи Громадської ради;
  2. Про благоустрій в’їздів в смт. Білогіря;
  3. Про ремонт пішохідної доріжки до автобусної станції.

Присутні активно обговорили план роботи Громадської ради на 2017 рік та висловили свої пропозиції.

Запрошений на засідання Білогірський селищний голова Анатолій Денисюк поспілкувався з присутніми щодо питань благоустрою селища,які входили до порядку денного. Анатолій Іванович зазначив, що з селищного бюджету було виділено 750 тис. гривень на ремонт пішохідної доріжки до автостанції та тротуарів в райцентрі. Також було обговорено питання щодо встановлення вуличного освітлення по вулицях селища.

  Учасники засідання підняли питання про вжиття заходів щодо збереження природних джерел питної води на території району. Рада вирішила звернутись  до сільських та селищних голів, щодо вирішення даного питання. Голова Громадської ради Валентин Лосовський довів до відома учасників зібрання інформацію про використання коштів на ремонт доріг в районі.

  Активну участь в обговоренні піднятих питань взяли члени Громадської ради  В. Саєнко, Б. Огороднік, Ю. Огороднік, І Васюк та інші.

 

Альбом: Проведено чергове засідання Громадської ради Альбом: Проведено чергове засідання Громадської ради Альбом: Проведено чергове засідання Громадської ради Альбом: Проведено чергове засідання Громадської ради Альбом: Проведено чергове засідання Громадської ради
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1360 | Переглядів: 130Дата публікації: 14:32 02.03.2017