Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Проведено нараду з головними бухгалтерами бюджетних установ, сільських та селищних рад
Проведено нараду з головними бухгалтерами бюджетних установ, сільських та селищних рад

Поділитися новиною:

Проведено нараду з головними бухгалтерами бюджетних установ, сільських та селищних рад

24 лютого 2017 року управлінням фінансів районної державної адміністрації проведено нараду з головними бухгалтерами бюджетних установ, сільських та селищних рад під головуванням начальника управління фінансів Репецької О.А. по підсумках виконання дохідної та видаткової частин місцевих бюджетів за 2016 рік та щодо застосування нового Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі.

 На нараду  було запрошено начальника відділу звітності та бухгалтерського обліку – головного бухгалтера УДКСУ у районі Коберник Н.В. Вона  зупинилась на основних нормативно–правових актах, які з 1 січня 2017 року вводять нові підходи до бухгалтерського обліку бюджетних установ, а саме: Плані рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі та порядку їх застосування. Крім того, повідомила, що  з 1 січня поточного року запроваджується 11 національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі – 101, 102, 103, 105, 124, 126, 129, 130, 131, 134, 135 та коротко проінформувала про вимоги кожного з них. Наголосила, що у поточному році розпорядники бюджетних коштів при поданні звітності будуть керуватися  НП (С) БОДС 101 «Подання фінансової звітності», яким затверджено нові бланки фінансової звітності.

Окремо зупинилась на результатах проведеної управлінням Казначейства інвентаризації рахунків в АС «Є-Казна» та на сумах залишків коштів на рахунках розпорядників, які тривалий час (більше року) не використовувалися.  

  Керівники структурних підрозділів управління фінансів Васильчук М.І., Деревич А.В., Кучерук О.М  підвели підсумки по виконанню місцевих бюджетів  району за 2017 рік. Зупинились на резервах наповнення місцевих бюджетів; ефективності використання бюджетних коштів на продукти харчування, медикаменти, ремонт та утримання доріг; розміщення плану закупівель в системі «Прозоро»,  перенесення залишків коштів згідно нових підходів до бухгалтерського обліку з січня поточного року.

   Репецька О.А. підвела підсумки наради і наголосила, що одним із шляхів наповнення місцевих бюджетів має бути контроль за платниками податків на місцях та перегляд рішень про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік, активізація роботи адмінкомісій при сільських, селищних радах

Альбом: Проведено нараду з головними бухгалтерами бюджетних установ, сільських та селищних рад Альбом: Проведено нараду з головними бухгалтерами бюджетних установ, сільських та селищних рад
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1347 | Переглядів: 119Дата публікації: 15:31 24.02.2017