Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації
Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації

Поділитися новиною:

Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації

Неабияка щирість, душевність і теплота панувала в залі районного будинку культури, де сьогодні зібралися найповажніші літами і найвеличніші справами, зробленими на користь рідного краю, люди – члени Білогірської районної організації ветеранів для спільного святкування 30-річчя з часу заснування громадської організації району.

Щирою увагою та повагою оточили тих, хто ділиться з нами досвідом і мудрістю, присутні на святі голова райдержадміністрації Роман Муляр, керуюча справами виконавчог комітету районної ради Олена Ніколайчук, заступник голови райдержадміністрації Віктор Гребенюк, сільські голови району, працівники районних служб, представники релігійних конфесій, громадськість.

30 років тому, а саме в лютому 1987 року було засновано районну організацію ветеранів, яка з часу свого заснування і до сьогодні залишається найпотужніших громадських сил, яка об’єднує навколо себе людей похилого віку незалежно від їх поглядів чи вподобань.

З вітальним словом і найкращими побажаннями до найповажніших людей району звернувся голова райдержадміністрації Роман Муляр, подякувавши їм за міцний і надійний фундамент, закладений на теренах Білогірщини, і який примножується завдяки мудрості й виваженості ветеранів. Роман Петрович побажав присутнім, щоб вони завжди були оточені любов’ю та повагою органів влади і найрідніших людей.

Продовженням вітання від очільника району стало вручення пам’ятних грамот та подяк райдержадміністрації, районної ради та організацій району численним активістам ветеранського руху. З найкращими словами поздоровлень та грамотами від обласної організації ветеранів до присутніх звернувся член обласної ради ветеранів Роман Троян.

Активна життєва позиція та небайдужість притаманна головам первинних ветеранських організацій. З великою повагою під час свята зверталися до Олексія Кульби, Марії Рачок, Григорія Ситара та інших. Від лідерів первинних організацій слово мав голова Ямпільської первинної ветеранської організації Григорій Ситар.

Голова районної організації ветеранів Микола Максимчук котрий у своєму виступі дякував керівникам району за співпрацю, підбивав підсумки роботи й налаштовував однодумців на подальшу плідну роботу.

Зі словами вітань звернулися до присутніх й благочинний Білогірського округу УПЦ отець Олександр Теравський та благочинний Білогірського округу УПЦ КП отець Степан Маковський.

Привітав колег, друзів та знайомих із ювілеєм організації й колишній голова РДА Володимир Кобера, який завітав на свято.

Святкова зустріч була перемежована виступами білогірських артистів: народного аматорського колективу «Спомин» та солістів районного будинку культури, які створили невимушену родинну атмосферу у залі.

 

Альбом: Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації Альбом: Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації Альбом: Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації Альбом: Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації Альбом: Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації Альбом: Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації Альбом: Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації Альбом: Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації Альбом: Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації Альбом: Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації Альбом: Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації Альбом: Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації Альбом: Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації Альбом: Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації Альбом: Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації Альбом: Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації Альбом: Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1344 | Переглядів: 308Дата публікації: 14:27 24.02.2017