Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В районі відбулись заходи до дня пам’яті Героїв Небесної сотні
В районі відбулись заходи до дня пам’яті Героїв Небесної сотні

Поділитися новиною:

В районі відбулись заходи до дня пам’яті Героїв Небесної сотні

20 лютого вся країна відзначає третю річницю подій на Майдані. Три роки тому у серці нашої держави лилася кров й гинули люди, які не бажали миритися з свавіллям олігархів, не бажали ставати покірними рабами. Однак дорогою ціною далась перемога сотня наших братів не повернулася додому.

20 лютого заступник голови районної державної адміністрації Віктор Гребенюк, голова районної ради Василь Мельник, залузький сільський голова Алла Ковцун поклали квіти до могили Героя   Подригуна Олександра Володимировича,  який народився 23 січня 1972 року у селі Залужжя. 21 лютого 2014 року був жорстоко побитий, внаслідок чого отримав важкі тілесні ушкодження. Його знайшли на вулиці Лісовій у Києві. Був шпиталізований до однієї з київських лікарень, де і помер 23 лютого 2014 року.

Відвідали також  матір героя Галину Миколаївну, яка подякувала всім присутнім за вшанування пам’яті її  сина й висловила співчуття всім матерям сини, яких загинули захищаючи Україну.

Поклали квіти також біля меморіальної дошки О. Подригуну, яка розміщена на фасаді школи де колись навчався герой.

Вічна пам'ять загиблим активістам Майдану, які віддали своє життя за волю та свободу України.

Сьогодні також відбувся молебень за невинно убієнними, який відслужили благочинний УПЦ КП о. Степан та настоятель Римо-католицького монастиря св.. Вікентія о. Павло .В молебені взяв участь голова районної державної адміністрації Роман Муляр

Альбом: В районні відбулись заходи до дня пам’яті Героїв Небесної сотні Альбом: В районні відбулись заходи до дня пам’яті Героїв Небесної сотні Альбом: В районні відбулись заходи до дня пам’яті Героїв Небесної сотні Альбом: В районні відбулись заходи до дня пам’яті Героїв Небесної сотні Альбом: В районні відбулись заходи до дня пам’яті Героїв Небесної сотні
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1330 | Переглядів: 152Дата публікації: 16:12 20.02.2017