Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Звернення голови РДА Романа Муляра з нагоди Дня Героїв Небесної сотні
Звернення голови РДА Романа Муляра з нагоди Дня Героїв Небесної сотні

Поділитися новиною:

Звернення голови РДА Романа Муляра з нагоди Дня Героїв Небесної сотні

20 лютого ми відзначаємо третю річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні. Цей день назавжди увійдев історію Украіни як символ жертовності, патріотизму та героїзму і вкотре підтвердить тезу про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.

20 лютого - це непросто черговий офіційний день в нашому календарі, це червона лінія, точка неповернення до старої пострадянської моделі відносин між владою та суспільством, до старих корупційних схем, а також неможливість повернення до багатовекторності, а по суті "проросійськості" у зовнішньополі­тичному курсі. Адже за все це не просто стояли люди на Майдані, за це заплаче­но дуже велику ціну - життя Героїв Небесної Сотні, які за ідеали свободи та демократії пожертвували собою та змінили хід історії нашої держави.

Ми висловлюємо глибокі співчуття родинам загиблих Героїв та закликаємо весь український народ до єдності у цей важкий, сповнений випробувань час для нашої держави.

Слава Героям Небесної Сотні, слава українським воїнам, які з гідністю та честю виконують свій святий обов’язок захисту нашої Батьківщини. Будьмо гідні своїх героїв, які віддали свої життя за нашу свободу та право на вільний розви­ток. Слава Україні!

 
Р. МУЛЯР,
голова райдержадміністрації

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1326 | Переглядів: 83Дата публікації: 09:52 20.02.2017