Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Пам'ять Героїв Небесної сотні вшанували поети Білогірщини
Пам\

Поділитися новиною:

Пам'ять Героїв Небесної сотні вшанували поети Білогірщини

20 лютого ми відзначаємо третю річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв небесної Сотні. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності , патріотизму та героїзму і вкотре підтвердить тезу про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.

17 лютого в районному будинку культури відбулась патріотична акція вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО. Пам'ять людей, які жертвували своїм життям заради світлого майбутнього нашої неньки України зібралися вшанувати: керівник апарату  районної державної адміністрації Юлія Панасюк, наші земляки-учасники АТО, працівники будинку культури та бібліотеки, учні Білогірського НВК, а найголовніше самодіяльні поети нашого багатого на таланти краю.

Зустріч розпочалась хвилиною мовчання за всіма невинно убієнними на Майдані та полеглими в зоні АТО.  До учасників заходу звернулась Юлія Панасюк: 

«Три ри роки тому всерці нашої країни лилась крв і гинули люди. Гинув цвіт нації, який прагнув змінити країну, змінити життя кожного з нас.  Немає слів, якими можна описати їх подвиг! Серед Героїв Небесної сотні єй наш земляк – Олександр Подригун із Залужжя, який загинув в криваві дні лютого 2014 року. Продовжує литися кров й на сході нашої країни, де загинули наші зеляки Федір Лопацький та Роман Матвієць. Дякуємо їм за їх жертву в ім’я України ! Висловлюю глибокі співчуття родинам загиблих Героїв та закликаю весь український народ до єдності у цей важкий, сповнений випробувань час для нашої держави.

Дякуємо воїнам, які нині боронять нас на Сході за наше мирне життя! Дякуємо за те, що ми можемо прокидатися у теплих ліжках! Дякуємо, що ми не чуємо свисту куль, не знаємо пострілів «градів» і «ураганів»! Низький вам уклін за ваш героїзм!»

Зворушливі вірші про Майдан, війну на Донбасі та її героїв читали поети з Семенова, Хорошева, Залужжя, Юрівки та інших сіл. Всі вони від малого до дорослого висловлювали смуток за загиблими героями, а воїнам бажали щасливого повернення додому живими та здоровими.

Завершився захід покладанням квітів до пам’ятника полеглим за волю й незалежність України.

Зустріч вкотре дала можливість переконатися, що поки існує віра, сила слова й український незламний  дух  – буде жити й український народ! Слава Україні! Героям вічна слава!..

 

 

Альбом: Пам'ять Героїв Небесної сотні вшанували поети Білогірщини Альбом: Пам'ять Героїв Небесної сотні вшанували поети Білогірщини Альбом: Пам'ять Героїв Небесної сотні вшанували поети Білогірщини Альбом: Пам'ять Героїв Небесної сотні вшанували поети Білогірщини Альбом: Пам'ять Героїв Небесної сотні вшанували поети Білогірщини Альбом: Пам'ять Героїв Небесної сотні вшанували поети Білогірщини Альбом: Пам'ять Героїв Небесної сотні вшанували поети Білогірщини Альбом: Пам'ять Героїв Небесної сотні вшанували поети Білогірщини Альбом: Пам'ять Героїв Небесної сотні вшанували поети Білогірщини Альбом: Пам'ять Героїв Небесної сотні вшанували поети Білогірщини
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1325 | Переглядів: 147Дата публікації: 16:40 17.02.2017