Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Вшанували воїнів Афганців
Вшанували воїнів Афганців

Поділитися новиною:

Вшанували воїнів Афганців

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети. Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України.

15 лютого 2017 року заступник голови райдержадміністрації Віктор Гребенюк, голова районної ради Василь Мельник та громадськість району   поклали квіти та вінки до пям’ятника воїнам – полеглим за волю та незалежність на Сході України та у воєнних конфліктах на території інших держав.

 Низько схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся. 
Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.
 

Альбом: Вшанували воїнів Афганців  Альбом: Вшанували воїнів Афганців  Альбом: Вшанували воїнів Афганців  Альбом: Вшанували воїнів Афганців
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1316 | Переглядів: 126Дата публікації: 13:24 15.02.2017