Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В районному будинку культури відбулася розважальна шоу-програма «Хто Зверху»
В районному будинку культури відбулася розважальна шоу-програма «Хто Зверху»

Поділитися новиною:

В районному будинку культури відбулася розважальна шоу-програма «Хто Зверху»

В районному будинку культури відбулася розважальна шоу-програма «Хто Зверху» на білогірську манеру. Як і в телевізійному проекті у шоу-програмі брали участь дві команди — чоловіча та жіноча. Щоб перемогти, жінкам довелося запитати себе: що вони знають про чоловічий світ і як чоловіки до цього ставляться? Чоловіки, в свою чергу, повинні були зробити те ж саме щодо жінок. Це була битва мужності та відваги проти ніжності й краси, адже учасники Ілля, Роман, Володимир та Максим – учасники АТО, а їхні суперниці Юлія, Інна, Людмила та Катерина працюють в галузі культури.

Дуель чоловічого і жіночого світів ділилася на раунди, що складаються з бліцопитувань, різних конкурсів та змагальних ігор. Що правда число конкурсів сценарист і головний продюсер Любов Особська збільшила і замість традиційних семи для учасників запропонувала дев’ять. У першому раунді перевіряли сукупний інтелект команди, у другому  - із літер збирали слово, у третьому вгадували мелодію, а у четвертому, який персонаж зображений на картині. У п’ятому і шостому раундах дівчата виконували притаманну чоловікам роботу, а чоловіки жіночу. Так дівчата збивали табуретку й зав’язували галстуки, а хлопці ліпили вареники й доводили, що з буденними справами можуть справитися не гірше, ніж їхні суперниці.

Сьомий конкурс став перевіркою на швидкість, восьмий – на точність, а девятий на стійкість. І хоча лідирували чоловіки, у фіналі ситуація кардинально змінилася. Дівчата швидше, елегантніше й вишуканіше справилися із завданням одягти весільну сукню, а ніж чоловіки із завданням перетворитися у нареченого. Отож, перемога ніжність та краса таки перемагають мужність та відвагу, а дівчата не тільки завжди праві, а й в усьому люблять отримувати гору.

Глядачі, окрім того, що стали свідками змагання між чоловіками та жінками, отримали масу позитивних емоцій та заряд гарного настрою. Адже, на сцені усе відбувалося легко та невимушено.

Полум’я ворожнечі між жіночою та чоловічою половинами залу трохи згасло підчас виступу солістів Оксани Писаренко, Юрія Гаврилюка, Вікторії Бащук та Олесі Рудої. «Музичні паузи» дали змогу учасникам перевести між раундами подих і з новими силами повернутися до боротьби.

Варто зауважити, що обидві команди змагалися достойно, цілеспрямовано йшли до перемоги й були активними та винахідливими. Спасибі за чудову гру!

Анжела ДЗИЦЮК

Альбом: В районному будинку культури відбулася розважальна шоу-програма «Хто Зверху» Альбом: В районному будинку культури відбулася розважальна шоу-програма «Хто Зверху» Альбом: В районному будинку культури відбулася розважальна шоу-програма «Хто Зверху» Альбом: В районному будинку культури відбулася розважальна шоу-програма «Хто Зверху» Альбом: В районному будинку культури відбулася розважальна шоу-програма «Хто Зверху» Альбом: В районному будинку культури відбулася розважальна шоу-програма «Хто Зверху»
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1308 | Переглядів: 215Дата публікації: 16:30 13.02.2017