Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Обмін досвідом - шлях до удосконалення !
Обмін досвідом - шлях до удосконалення !

Поділитися новиною:

Обмін досвідом - шлях до удосконалення !

Обласний семінар: « Наступність у системі фізкультурно – оздоровчої роботи в умовах навчально-виховного об’єднання»

     Цілющими ліками для педагога завжди було та залишається приємне спілкування з дітьми, колегами, незважаючи на настрій та життєві події. Педагогічне партнерство та обмін досвідом - це одна із форм методичної роботи, прерогативою якої є активний обмін напрацьованого матеріалу. Адже для того, щоб рухатися вперед і удосконалювати роботу можна лише проаналізувавши, обговоривши все зроблене.
     2 лютого 2017 року з дружнім візитом завітали педагоги Жемелинецького ДНЗ, ЗОШ 1 ст., методисти Білогірського РМК Лосовська Н.А., Міщук І.С. до Хмельницького НВО № 1 на обласний семінар: « Наступність у системі фізкультурно – оздоровчої роботи в умовах навчально-виховного об’єднання». Даний захід був організований Романової О. В., в.о. завідувача кафедри теорії та методики дошкільної і початкової освіти, кандидат психологічних наук Хмельницького ОІППО. На семінарі педагоги НВО № 1 ознайомили присутніх з моделлю наступності дошкільної та початкової ланок у системі фізкультурно-оздоровчої роботи, використання оздоровчої системи в режимі дня дошкільних груп, системою медико-педагогічного контролю з фізичного виховання дітей у навчальному закладі. Під час семінару було презентовано оригінальні ігрові, дидактичні посібники, новинки з проблеми семінару.
      Учасники семінару отримали позитивні та емоційно - насичені враження від зустрічі, переконалися, що педагоги НВО № 1завжди відкриті для плідної співпраці з колегами на тернистій педагогічній ниві.
Хочемо подякувати колективу Хмельницького НВО № 1 за теплий прийом, цікавий, творчий та змістовий семінар і побажати здійснення нових задумів, творчого натхнення та успіхів у подальшій роботі.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1298 | Переглядів: 95Дата публікації: 11:03 09.02.2017