Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Змагання з настільного тенісу набувають популярності серед працівників закладів освіти

Поділитися новиною:

За ініціативи відділу освіти, молоді та спорту 31 січня 2017 року проведений турнір серед працівників закладів освіти з настільного тенісу.

Змагання проводились у спортивному залі Денисівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.  26 працівників закладів освіти взяли участь у поєдинку та перевірили свою майстерність у володінні малою ракеткою.

За підсумками насиченого ігрового дня бронзовим призером змагань з настільного тенісу став Василюк Олександр Анатолійович, вчитель фізичного виховання Дідковецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, друге місце завоював Перепелиця Максим Миколайович, вчитель фізичного виховання Ямпільської школи- інтернату. А перемогу здобув Войтюк Роман Миколайович, вчитель фізичного виховання Кащенецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  . Переможці змагань   нагороджені дипломами відділу освіти, молоді та спорту.

Вітаємо призерів із перемогою, бажаємо не зупинятися на досягнутому, а долати вершини у спорті з вірою у власні сили.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту РДА

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1271 | Переглядів: 63Дата публікації: 08:35 02.02.2017