Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулась нарада працівників культури
Відбулась нарада працівників культури

Поділитися новиною:

Відбулась нарада працівників культури

Днями в районному будинку культури відбулася перша в 2017 році нарада з клубними працівниками Білогірщини. Розпочалася зустріч культпрацівників з приємної місії: були нагороджені грамотами поети, вірші яких були визнані кращими з кращих в районному огляді –конкурсі на кращу пісню, вірш про рідне село, Білогірський край.

         Продовжила нараду провідний методист Любов Особська підвела підсумки роботи закладів культури в 2016 році та розповіла про успішність показників згідно статистичних звітів. Так, у районі нараховується 57 творчих працівників, 36 із них працюють в сільських будинках культури та клубах. В минулому році було офіційно закрито клуби в селах Ювківці, Ліски та Міжгір’я. Відкрито лише заклад культури в селі Квітневе, капітально було відремонтовано сільський клуб в Воробіївці. В районі проведено 4000 масових заходів.

         Микола Хоменко, в.о. директора Білогірського РБК, розповів про підготовку до районного театралізованого дійства «Масляна», звернув увагу на роботу любительських об’єднань, переформатування напрямків роботи та приділення більшої уваги залучення громади до участі в культурно-масовому житті. За приклад був поставлений досвід роботи Квітнеського будинку культури та його керівника Олени Ольшевської. Адже, саме квітневчани минулого року приймали участь в обласному конкурсі на проведення кращого дозвіллєвого заходу із громадою села.

         Про розвиток спорту та заплановані спортивні міроприємства розповів методист по спорту Володимир Цимбалюк. Раїса Якимчук, методист по драм жанру, розповіла про діяльність любительського об’єднання «Рідне слово» та про драматичний огляд-конкурс «Золота осінь», який будинок культури проведе в жовтні серед клубних працівників району з метою популяризації театрального мистецтва.

         Анжела Дзицюк, заступник директора по культмасовій роботі, звернула увагу присутніх на проведенні змістовних концертів для населення, а також озвучила, які великі районні заходи планується проводити протягом року.

         Також до працівників сільських закладів культури був доведений обласний план – графік підвищення кваліфікації, графік семінарів та нарад у районному будинку культури, які будуть проходити кожної останньої п’ятниці місяця.

         Був розроблений графік огляду-конкурсу серед любительських об’єднань, який пройде в кожному клубі та сільському будинку культури. Графік буде оприлюднений на сайті районного будинку культури  http://rbkbilogirya.at.ua/.

         Анжела ДЗИЦЮК

Альбом: Відбулась нарада працівників культури Альбом: Відбулась нарада працівників культури Альбом: Відбулась нарада працівників культури
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1259 | Переглядів: 104Дата публікації: 11:48 30.01.2017